środa, 2 września 2015

SZCZECIN BAWI I UCZY - WYCIECZKA 4.10.2015

Pierwszą wycieczką z cyklu "Zabierz dziecko na wycieczkę" była wizyta w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie, w lutym b.r. Obejrzeliśmy wówczas spektakl "Pippi Pończoszanka", który bardzo się podobał zarówno dzieciom jak i rodzicom (relacja: tutaj). Wyjazd do teatru cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Świdwina (było więcej chętnych niż miejsc w autokarze!), dlatego też ponownie wychodzimy z podobną ofertą,  ale nieco bogatszą programowo. Tym razem, w niedzielę 4.10.2015  proponujemy wycieczkę pod hasłem: "Szczecin bawi i uczy" obfitującą w  rozrywkę i edukację (poprzez zabawę), zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych.
W Teatrze Pleciuga obejrzymy spektakl pt. „Tygrysek i kapitan Morgan”. Po przedstawieniu spotkamy się z aktorem i poznamy tajniki jego pracy, a także zobaczymy, jakie rodzaje lalek biorą udział w przedstawieniach. Natomiast po wizycie w teatrze "pouczymy" się trochę fizyki w Eksperymentarium Eureka.  
Nie zwlekaj, zapisz się na wycieczkę "Szczecin bawi i uczy" organizowaną przez CroDea Travel.
PROGRAM RODZINNEJ WYCIECZKI "SZCZECIN BAWI I UCZY", 4.10.2015

  • 7.50 – Zbiórka na parkingu przy Parku Wodnym Relax
  • 8.00 – Wyjazd ze Świdwina
  • Ok. 10.15 przyjazd do Szczecina do Teatru Lalek „Pleciuga”, czas na lody i kawę w teatralnej kawiarence
  • 11.00 spektakl  „Tygrysek i kapitan Morgan” (czas trwania ok. 1,5 godziny)

„Mały, odważny i marzący o wspaniałych przygodach Tygrysek wyrusza w świat wraz z piracką załogą kapitana Morgana. Morska podróż zaprowadzi ich aż na plantację uwielbianych przez wszystkich bananów. Starcie między przyjaznymi żyrafami a agresywnymi piratami wydaje się nieuniknione...
Czy te wydarzenia sprawią, że młody, dość naiwny Tygrysek dojrzeje i pozna smak takich słów, jak odpowiedzialność, uczciwość, przyjaźń? Jak zakończy się wyprawa Tygryska?...”


Zaraz po spektaklu  zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na półgodzinne spotkanie z aktorem,  podczas którego dowiecie się, jak powstawał spektakl, jak wygląda praca aktora w teatrze lalek, jakie rodzaje lalek biorą udział w przedstawieniach teatralnych.
  • 13.30 – 15.00 EUREKA Eksperymentarium - wystawa interaktywnych doświadczeń
Na wystawę można patrzeć, jak na naukowe wesołe miasteczko. Prezentowane eksponaty oraz doświadczenia są najczęściej bardzo proste, jednak tak przedstawione, że działają na wyobraźnię. Pomocą w zrozumieniu podstawowych praw fizyki służą pracownicy Eureki. Nauka poprzez zabawę dla dzieci w każdym wieku. 
(Relację z wycieczki szkolnej do Eureki można zobaczyć tutaj )


  • 15.30 – 18.00 wizyta w Galerii Kaskada, czas na obiad (we własnym zakresie), czas wolny
  • Ok. 20.00 powrót do Świdwina
Wycieczkę polecamy dla dzieci od 4 do 13 roku życia - wszystko zależy od indywidualnych zainteresowań. Wiemy z doświadczenia, że zarówno na spektaklach w Pleciudze, jak i w Eksperymentarium ani dzieci ani dorośli raczej się nie nudzą! 

Koszt wycieczki: 

•    70 zł./os. 

W cenie zawarte jest: przejazd komfortowym autokarem z pasami bezpieczeństwa oraz DVD; opieka licencjonowanego pilota wycieczek, bilet na spektakl, udział w lekcji teatralnej (spotkanie z aktorem), bilet do Eureki
Wyżywienie we własnym zakresie.

Dodatkowe ubezpieczenie NNW (ze strony organizatora wycieczki) w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Inter Polska S.A. dodatkowo płatne:  1 zł./os.  (na życzenie klienta)
(konieczność dostarczenia listy uczestników z nr PESEL 2 dni przed terminem wycieczki)

Warunki płatności:
•    Opłata za wycieczkę płatna w formie przelewu na konto organizatora (wg terminu podanego na fakturze)


Dodatkowych informacji udziela oraz zapisy przyjmuje: 

Joanna Zielińska 
tel. +48 94 716 24 35,  kom. +48 660 448 778    
e-mail: joanna.zielinska@crodea.pl


Uwaga! Wszystkie miejsca wyprzedane!

Oferta skierowana do mieszkańców Świdwina, Łobza, Połczyna Zdroju i okolic!

W przypadku małej liczby chętnych wycieczka nie odbędzie się

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz