środa, 3 czerwca 2015

Gdańsk bez tajemnic - rodzinna wycieczka 4.7.2015

Projekt "Zabierz dziecko na wycieczkę" cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Świdwina i okolic. Dlatego też w drugie półrocze wchodzimy z coraz ciekawszymi projektami wycieczek. Tym razem na chwilę opuścimy nasze województwo i w pierwszą sobotę wakacji, tj. 4.07.2015 pojedziemy do Trójmiasta. Naszym głównym punktem będzie Gdańsk i jego serce czyli Stare Miasto, potem odwiedzimy mieszkańców oliwskiego ZOO a wycieczkę zakończymy spacerem po molo w Sopocie oraz po słynnym Monciaku. 

Szczegółowy program wycieczki:

  • 4.45 zbiórka na parkingu przy Parku Wodnym Relax w Świdwinie
  • 5.00 wyjazd ze Świdwina
  • 10.00 - 15.00 Stare Miasto Gdańsk – spacer z przewodnikiem i zwiedzanie największych zabytków gdańskiej starówki: ul. Długa (Dom Uphagena, Ratusz Głównomiejski), Długi Targ (Dwór Artusa), fontanna Neptuna, Długie Pobrzeże (Żuraw), ul. Mariacka, Kościół Mariacki - największa ceglana, gotycka świątynia w Polsce i w Europie, wejście na wieżę.W przerwie zwiedzania, ok. 13.30 obiad w Barze Turystycznym w pobliżu ulicy Długiej na Starym Mieście
  • 16.00 - 19.00 ZOO w Oliwie, przejażdżka ciuchcią po całym terenie ZOO – przewodnik opowie najciekawsze historie z życia mieszkańców ZOO  (1 godz.), czas wolny na samodzielne zwiedzanie ZOO (pawilon ptaków, gadów i płazów)
  •  przejazd do Sopotu ok. 19.30 i spacer po molo i słynnym Monciaku, kolacja we własnym zakresie
  • Ok. 21.30 planowany wyjazd z Sopotu. Przyjazd do Świdwina ok. 2 w nocy

Koszt wycieczki:

dzieci: 130 zł/os.       dorośli 145 zł./os.Cena zawiera: transport komfortowym, klimatyzowanym autokarem z pasami bezpieczeństwa, opiekę pilota wycieczek, opiekę licencjonowanego przewodnika po Gdańsku, bilety wstępu na wieżę oraz do Kościoła Mariackiego, bilety wstępu do ZOO oraz na ciuchcię, obiad (pierś z kurczaka, frytki, surówka, kompot, zupa - mała porcja), bilet na molo w Sopocie. Zapisy: do 20.06.2015! Serdecznie zapraszamy!


Wycieczka odbędzie się przy zebraniu grupy min. 45 osób.

Organizator: CroDea Travel Grzegorz Zieliński

Zapisy przyjmuje i udziela wszelkich informacji: 

Joanna Zielińska, tel. 660 448 778 lub 94 716 24 35
email: joanna.zielinska@crodea.pl


Wycieczka przeznaczona jest dla dzieci w każdym wieku, bowiem gdański przewodnik oprowadzając nas po starówce opowie mnóstwo ciekawostek, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Natomiast oliwskie ZOO jest na tyle uniwersalne, że nie istnieje tam żadna granica wieku. Po ogrodzie zoologicznym będziemy podróżować ciuchcią, więc mniej wytrwałe dzieci będą miały okazję zwiedzić ZOO bez pokonywania pieszo ogromnych odległości.
W związku z tym, że w chwili obecnej nie ma możliwości podjechania autokarem do ścisłego centrum Sopotu konieczny jest spacer z parkingu (ok. 20 min).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz