Wycieczki

Firma CroDea Joanna Zielińska wpisana jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 09/12. Przedmiotem działalności w tym zakresie jest organizowanie imprez turystycznych i pośredniczenie na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych.
Zakres wykonywanej działalności: Rzeczpospolita Polska oraz kraje sąsiednie mające lądową granicę z RP (wraz z Obwodem Kaliningradzkim). 
Firma posiada zawartą umowę o gwarancję ubezpieczeniową wykonania zobowiązań z tytułu świadczonych usług turystycznych z Towarzystwem Ubezpieczeń Inter Polska S.A. - nr gwarancji: 11/2015/OSZ

ZAKRES NASZEGO DZIAŁANIA:
 
  • konstruujemy program wycieczki, w oparciu o potrzeby zleceniodawcy 
  • wykonujemy kosztorys wycieczki
  • współpracujemy tylko z przewoźnikami dysponującymi autokarami z klimatyzacja oraz pasami bezpieczeństwa. Dysponujemy autokarami dla max. 59 uczestników oraz busami dla 17 i 19 os.
  • oferujemy opiekę licencjonowanego pilota wycieczek podczas trwania wycieczki
  • zapewniamy opiekę licencjonowanych przewodników miejskich i terenowych w miejscach, gdzie jest to wymagane
  • koordynujemy wszelkie działania, aby na miejscu zrealizować program wycieczki (nauczyciel - opiekun grupy nie musi martwić się o realizację programu, my to za niego zrobimy!) 
  • przygotowujemy płytę ze zdjęciami na pamiątkę wycieczki 
 
BEZPIECZNA WYCIECZKA
Decydując się na organizację wycieczki dla swoich podopiecznych zwracajmy uwagę, na firmę, której chcemy powierzyć to zadanie. Działalność gospodarcza w zakresie organizowania usług turystycznych (kolokwialnie mówiąc wycieczek) jest działalnością regulowaną i wymaga wpisu do rejestru organizatorów turystyki. (zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29.08.1997 r.). 
Podmiot ubiegający się o taki wpis musi spełnić szereg wymogów, min. zawrzeć umowę gwarancji ubezpieczeniowej na wypadek swojej niewypłacalności. Beneficjentem takiej gwarancji jest Marszałek Województwa.
Firmy, które wykonują takie usługi i nie występują w rejestrze działają niezgodnie z prawem.


Sprawdź firmę CroDea Joanna Zielińska w rejestrze:
Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników turystycznych
PROPOZYCJE NA ROK SZKOLNY 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 chcielibyśmy zaproponować dyrektorom szkół, nauczycielom, kierownikom placówek oświatowo-wychowawczych, a także ludziom zajmujących się pozaszkolnymi formami edukacji dzieci i młodzieży z województwa zachodniopomorskiego, współpracę w zakresie realizacji wycieczek dla swoich podopiecznych.
Głównym założeniem naszego projektu jest tworzenie koncepcji i konstruowanie programów wycieczek o profilu edukacyjno-zabawowym. W ciekawe, niekonwencjonalne, zabawne i pomysłowe formy spędzania wolnego czasu chcemy delikatnie wpleść element edukacyjny. Naszym celem jest również pokazanie piękna Ziemi Zachodniopomorskiej, zapoznanie z jej historią, a także przedstawienie ludzi, którzy wpływają na kształt naszego regionu
.
 Naszą ofertę możemy podzielić na następujące cztery grupy:


1. JEDNODNIOWE WYCIECZKI KRAJOZNAWCZE - proponujemy wycieczki z cyklu „Poznajemy Pomorze Zachodnie”, dzięki którym dzieci będą miały możliwość poznania najciekawszych regionów Polski północno-zachodniej.


2. KILKUDNIOWE WYCIECZKI KRAJOZNAWCZE - dysponujemy bogatą ofertą wycieczek organizowanych przez zaprzyjaźnione biura podróży ze Szczecina i Słupska. Na życzenie możemy przygotować program wyjazdu w wybrane przez Państwa miejsce. Gwarantujemy, iż czerwcowe wycieczki klasowe staną się miłym akcentem kończącym rok szkolny.
 

3. JEDNODNIOWE WYCIECZKI TEMATYCZNE - godny polecenia pomysł dla nauczycieli, którzy chcą zaproponować uczniom przejawiającym zainteresowania konkretnymi dziedzinami nauki ciekawą i niekonwencjonalną formę przekazywania wiedzy. Wycieczka taka stanowić będzie doskonałe uzupełnienie zajęć teoretycznych, odbywających się w szkole oraz wzbogaci proces zdobywania wiedzy o walory empiryczne.

W ramach wycieczek tematycznych proponujemy:

- "TEATR MOJĄ PASJĄ" - spektakl teatralny w Teatrze Pleciuga w Szczecinie + 2 godzinne warsztaty teatralne


- "OD RYCERZA DO ŻOŁNIERZA" - warsztaty militarno-survivalowe w Chełmie Gryfickim. Doskonała oferta zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla nastolatków.


- ''SŁOWIAŃSKA PRZYGODA" - 4  godzinny pobyt we wczesnośredniowiecznej osadzie Piastów - oko w oko z historią i tradycją.

- "MILITARNA PRZYGODA" - paintball, gry terenowe, wojskowy tor przeszkód i wiele innych ciekawych zadań dla odważnych

- "KLUCZ DO SUKCESU" - pełna emocji i dobrej zabawy gra zespołowa dla osób w każdym wieku. HIT WIOSNY 2014!


- "EUREKA - NIESAMOWITE ZJAWISKA W SZCZECINIE" - zwiedzanie interaktywnej wystawy – oferta dla miłośników nauk ścisłych - " BAŁTYCKI PARK DINOZAURÓW WE WRZOSOWIE + PARK MINIATUR LATARNI MORSKICH" - idealna propozycja dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej, można połączyć z zabawami na plaży

- "PRZYRODNICZE OSOBLIWOŚCI POMORZA ZACHODNIEGO"

* wędrówka szlakiem kołobrzeskiej flory, gdzie można obejrzeć gatunki roślin niespotykanych w innych częściach świata!
* Ogrody Dendrologiczne w Przelewicach i Glinnej

-"MARYNISTYCZNY SZCZECIN" - rejs po Odrze wraz z nauką i śpiewaniem szant, zwiedzanie wystawy marynistycznej w Muzeum Narodowym


- „SZCZECIN W PIGUŁCE” – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, który zabierze dzieci w fascynującą podróż szlakiem szczecińskich legend – oferta dostosowana dla różnych grup wiekowych. Zwiedzanie Szczecina można połączyć ze spektaklem w teatrze, wizycie w Eurece, Planetarium, Muzeum Komunikacji Miejskiej  - program indywidualnie skonstruujemy w zależności od wieku i zainteresowań dzieci.


"POZNAJĘ TAJNIKI GRY W GOLFA" - świetna propozycja dla młodzieży, która ma chęć poznać zasady gry w golfa i pod okiem instruktora trafić w dołek na prawdziwym polu golfowym w Kołczewie k/Międzyzdrojów.

- „TEAM BUILDING” – sztuka pracy w zespole – zabawy dla dzieci i dorosłych mające na celu umocnienie więzi międzyludzkich i poprawę wzajemnych relacji w zespole

- SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ REGĄ

 
- "JAK TO JEST ZROBIONE?" - cykl wycieczek edukacyjnych do fabryk, zakładów pracy połączonych również z warsztatami

- "Jak powstaje pluszowy miś" - wizyta w fabryce pluszowych zabawek 
- "Jak powstaje szklana ozdoba" - wizyta w fabryce szklanych ozdób - proponujemy w okresie walentynek uczestniczenie w produkcji szklanego serca,  przed Wielkanocą - szklanego jajka oraz przed Bożym Narodzeniem - tradycyjnej bombki.

- „ŚWINOUJŚCIE – KRAINA 44 WYSP”

- TORUŃ MIASTO KOPERNIKA I PIERNIKÓW

- MALBORK

- WOLIŃSKI PARK NARODOWY

- SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY

- BISKUPIN, WENECJA, PARK DINOZAURÓW W ROGOWIEKażda wycieczka tematyczna może być połączona z elementami zabawy z animatorem, pokazami sztuki cyrkowej czy szybkiego kursu z podstaw Nordic Walking. Jesteśmy elastyczni, otwarci na Państwa sugestie, dlatego też każdy nauczyciel może wraz z naszą pomocą stworzyć program wycieczki wspomagający program nauczania oraz odpowiadający potrzebom dzieci.

4. WYCIECZKI DLA DOROSŁYCH – w zależności od potrzeb możemy zorganizować dla Państwa jednodniowe wyjazdy integracyjne (w ofercie min. Berlin, Park Wodny Tropical Island, Bornholm, oceanarium w Stralsundzie, niemiecka wyspa Rugia oraz wiele innych). Inną propozycją może być wyjazd na spektakle do Teatru Polskiego czy do Opery lub Operetki do Szczecina, rajd Nordic Walking, nauka gry w golfa, spływ kajakowy, biesiady i turnieje rycerskie, survival dla dorosłych czy też imprezy typu „Team Building” oparte na budowaniu właściwych relacji w zespole.


Zapraszamy do współpracy pracowników placówek oświatowych, a także przedstawicieli organizacji, stowarzyszeń czy właścicieli firm, którzy chcą dla swojego zespołu zorganizować integracyjny wyjazd.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem umówienia się na spotkanie.

Joanna Zielińska


email: joanna.zielinska@crodea.pl
tel. 94 716 24 35
kom. 660 448 778


Informujemy, iż z dnie 18.04.2015 wszelkie sprawy związane z organizacją wycieczek przejmuje firma CroDea Travel Grzegorz Zieliński (wpisana jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 17/15).
Osoba kontaktowa: Joanna  Zielińska, tel. 94 716 24 35, 660 448 778
e-mail: biuro@crodea.pl lub joanna.zielinska@crodea.pl
 
Firma CroDea Joanna Zielińska natomiast koncentruje swój zakres działań na organizacji wypoczynku w Chorwacji i Czarnogórze (wynajem apartamentów)
Szczegóły na stronie: 
http://www.crodea.pl/