sobota, 25 kwietnia 2015

Dzień Dziecka z CroDea Travel

źródło: http://www.park-miniatur.pl/
"Dzień Dziecka z CroDea Travel" to kolejna propozycja rodzinnego wyjazdu realizowanego w ramach projektu "Zabierz dziecko na wycieczkę". Tym razem proponujemy najmłodszym mieszkańcom Świdwina i okolic oraz ich rodzicom bądź dziadkom wspólne spędzenie niedzieli, 31.05.2015 r. w ramach Dnia Dziecka. Chcemy Was zabrać w okolice Kamienia Pomorskiego, gdzie przygotowaliśmy program obfitujący w atrakcje na świeżym powietrzu.


 

 Szczegółowy program wycieczki:


8.45 - wyjazd ze Świdwina (parking przy basenie)
ok. 10.15 - przyjazd do Wrzosowa do Bałtyckiego Parku Dinozaurów

Bałtycki Park Dinozaurów to miejsce aktywnego wypoczynku, gdzie zdobywanie wiedzy o czasach prehistorycznych połączone jest z wieloma atrakcjami i rozrywką na świeżym powietrzu. Znajduje się tu ścieżka edukacyjna, muzeum, park rozrywki oraz sklep z pamiątkami i restauracja. Wizyta w Parku gwarantuje pełną emocji, a zarazem bezpieczną zabawę w miejscu rodzinnej rozrywki. Park rozwija się z roku na rok, dostarczając odwiedzającym nowych, różnorodnych atrakcji.

W obrębie Bałtyckiego Parku Dinozaurów znajduje się również Park Safari Wrzosowo, na terenie którego zobaczyć można rzadkie gatunki zwierząt, jak choćby pochodzący z Australii biały kangur Walabia Bennetta. Park Safari Wrzosowo pozwala na bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Znajdują się tu także daniele, alpaki, lamy, strusie Emu, owce, kozy kameruńskie, muflony, świnki wietnamskie, oraz wiele innych zwierząt i ptaków.    
W programie zwiedzania: Park Dinozaurów, Safari Wrzosowo, Muzeum minerałów, Ścieżka edukacyjna. Dodatkowe atrakcje, z których dzieci mogą korzystać bez ograniczeń:  Kraina Dmuchańców,  Plac archeologiczny, Plac zabaw, Park linowy TARZANIA I,  Park linowy TARZANIA II,  Bungee, Kolejka Pirat.

Park jest miejscem, gdzie znajdą dla siebie atrakcje zarówno kilkuletnie maluchy jak i dzieci w wieku szkolnym.
Na terenie Parku jest możliwość zakupienia  wyżywienia (typu fast-food) oraz lodów, napojów, kawy, herbaty. Koszt zestawu obiadowego po rabacie dla uczestników wycieczki: 10 zł. Do wyboru: kotlet drobiowy/nuggetsy/paluszki rybne + frytki, surówka, sok.

Dorośli mają w cenie biletu wstępu do parku 3 strzały na strzelnicy (amunicja śrutowa), a także 5 min. jazdy na quadzie w cenie promocyjnej 10 zł.

Zdjęcia z wycieczki do Parku można zobaczyć tutaj

ok. 14.30 przejazd do Dziwnowa do  Nadmorskiego Parku Miniatur i Kolejek
 

W malowniczym, pełnym zieleni parku czekają na zwiedzających miniatury latarni morskich z polskiego wybrzeża w skali 1:10 oraz niesamowite repliki lokomotyw, parowozów i wagonów kolejowych. Miniatura latarni z Niechorza ma 450 cm wysokości przy jej rzeczywistej wielkości 45 metrów.
Lokomotywy mkną po szynach, wydają dźwięki i puszczają dym z komina – tak, jak prawdziwe pociągi! Na swej ponad kilometrowej trasie napotykają rozmaite obiekty infrastruktury kolejowej: mosty, semafory, zwrotnice, a nawet miniaturowe dworce!

Po zwiedzaniu parku można odpocząć w kawiarni, wypić kawę i zjeść lody, gofry itp.W sąsiedztwie kawiarni znajduje się także miejsce zabaw dla najmłodszych.

Czas pobytu w Parku: ok. 1 godziny
 
źródło: http://www.park-miniatur.pl/


Czas wolny w Dziwnowie do godziny 17.00 - możliwość spaceru nadmorską promenadą, spacer przy marinie i porcie (statki, kutry - w zależności od zainteresowań dzieci, relaks i zabawy na plaży)

Powrót do Świdwina ok. godz. 19.30

Oferta wycieczki skierowana dla rodziców oraz dla dzieci od 4-go roku życia. W przypadku młodszych dzieci rodzice sami podejmują decyzję, czy dzieci pod względem ich charakteru i usposobienia będą dobrze czuły się na wycieczce. Atrakcje w obu parkach są zarówno dla dzieci najmłodszych, jak i nieco starszych.
Uwaga! Nie zabieramy na wycieczkę dzieci bez opieki osoby dorosłej.

Zapraszamy do udziału w wycieczce mieszkańców Świdwina, Łobza  oraz okolic.

Uwaga! Każde dziecko otrzyma drobny upominek- niespodziankę z okazji Dnia Dziecka!
 

Koszt uczestnictwa w wycieczce: 


osoby dorosłe: 55 zł/ osoba     dzieci: 78 zł./osoba  

W cenie: bilet wstępu dla dzieci i dorosłych do Bałtyckiego Parku Dinozaurów oraz do Nadmorskiego Parku Miniatur i Kolejek, przejazd autokarem (autokar klasy turystycznej, z klimatyzacją, pasami bezpieczeństwa, DVD), opieka pilota wycieczek.

Uwaga! W Bałtyckim Parku Dinozaurów w cenie biletu wstępu dzieci korzystają bez ograniczeń z następujących atrakcji: 

zwiedzanie Bałtyckiego Parku Dinozaurów
zwiedzanie Parku Safari
zwiedzanie Wystawy Minerałów
korzystanie z placów zabaw bez ograniczeń czasowych: Krainy Dmuchanych Zjeżdżalni, Placu Archeologicznego, Placu zabaw z huśtawkami, przeszkodami i mini ścianką wspinaczkową
park linowy TARZANIA I
park linowy TARZANIA II
kolejka torowa "PIRAT"
bungee


Posiłek - we własnym zakresie.

Ilość miejsc ograniczona!
Osoby chętne prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci udziału. 

Pozostało 10 wolnych miejsc! (stan na 20.05)


Płatność: przelew na konto organizatora przed wyjazdem (wg terminu określonego w fakturze) 
Ubezpieczenie: Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia NNW (ze strony organizatora wycieczki) w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Inter Polska S.A.:  1 zł./os. na sumę ubezpieczenia 5 tys zł/os. - prosimy o informację w momencie zapisywania się na wycieczkę.

 
Organizator: CroDea Travel Grzegorz Zieliński

Wszelkich informacji udziela oraz zapisy przyjmuje: 

Joanna Zielińska, tel. 94 716 24 35, tel. kom. 660 448778  e- mail: joanna.zielinska@crodea.pl

Więcej o projekcie "Zabierz dziecko na wycieczkę" - tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz