wtorek, 15 września 2015

KLIMAKTERIUM POWRACA!

Znana i lubiana komedia - "Klimakterium" powraca na deski koszalińskiej sceny. Tym razem chcemy zaproponować wyjazd na dwie części  sztuki: część I - "Klimakterium i już" oraz część II - "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał". Obie części są pełne zabawnych scen i tekstów, które wywołają salwy śmiechu nawet u najbardziej poważnych widzów.  Gwarantujemy, że te dwa jesienne wieczory spędzisz na dobrej zabawie i relaksie. Dlatego też nie wahaj się, zapisz się się już teraz na wspólny wyjazd z CroDea Travel i koniecznie powiedz o tym swoim przyjaciołom. Pamiętaj, że spektakl cieszy się dużą popularnością, więc bilety będą dostępne bardzo krótko. W marcu 2015 organizowaliśmy już wyjazd na Klimakterium 2 do Koszalina - pojechało z nami wówczas ok. 300 osób! To chyba mówi samo za siebie, że naprawdę warto!


Oto szczegóły:

  • część I - "Klimakterium i już" - 12  listopada 2015 (czwartek)
wyjazd ze Świdwina (parking przy basenie) o godz. 17.15, spektakl godz. 19.00, powrót ok. 22.30
  •  część II - "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" - 12 grudnia 2015 (sobota)
wyjazd ze Świdwina (parking przy basenie) o godz. 15.45, spektakl godz. 17.30, powrót ok. 21.00

Obie części łączy ze sobą wątek tych samych bohaterek, ale części sztuki można oglądać niezależnie.
Spektakle będą grane w Kinie Kryterium.

Koszt wyjazdu:  
  • 105 zł/os. - w cenie bilet na spektakl (miejsca na parterze) oraz przejazd autokarem na trasie Świdwin-Koszalin-Świdwin) 
  • 80 zł./os. - w cenie bilet na spektakl  (miejsca na balkonie) oraz przejazd autokarem na trasie Świdwin-Koszalin-Świdwin)

Serdecznie zapraszamy!
Oferta przeznaczona dla osób dorosłych, mieszkańców Świdwina i sąsiednich miejscowości.

Zapisy i informacje: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778 lub 94 716 24 35
E-mail: joanna.zielinska@crodea.pl

Płatność: przelewem na konto organizatora po 1.11 (za część I) oraz po 1.12 (za część II)

Pamiętaj, miejsc jest mało, a chętnych dużo! Zapisz się już teraz!


KLIMAKTERIUM ... i już
 
Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!
Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:
KRYCHA Ewa Złotowska/ Małgorzata Gadecka/ Ewa Cichocka
ZOSIA Grażyna Zielińska/  Ludmiła Warzecha
PAMELA Elżbieta Jodłowska/ Elżbieta Okupska/ Małgorzata Duda
MALINA Elżbieta Jarosik/ Ewa Śnieżanka

"Klimakterium 2, czyli menopauzy szał"
Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.
Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!
Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.
Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium...i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.
Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:

Pamela: Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska/ Dorota Nowakowska
Malina: Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Elżbieta Panas
Zosia: Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/  Ludmiła Warzecha/ Katarzyna Kozak
Angela: Małgorzata Gadecka/ Raneta Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz