wtorek, 21 kwietnia 2015

Edyp Cię kocha - zaproszenie do teatru

Zapraszamy mieszkańców Świdwina i okolic na wspólny wyjazd autokarem do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego do Koszalina w dniu 16.05.2015, tj. sobota na spektakl pt. "Edyp Cię kocha".
Jest to nowa propozycja koszalińskiego teatru, która na deskach pojawi się po raz pierwszy 2.05.2015 r.


Koszt:  45 zł./os. - w cenie przejazd autokarem oraz bilet (miejsca nienumerowane)

Organizator: CroDea Travel Grzegorz Zieliński, wpis do Rejestrów Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod nr 17/15.

Zapisy i dodatkowe informacje:
Joanna Zielińska tel kom. 660 448 778, tel. 94 716 24 35
e-mail: joanna.zielinska@crodea.pl

Ilość miejsc ograniczona!
Oferta tylko dla dorosłych!

Program:

17.15 - wyjazd ze Świdwina (spotykamy się na parkingu przy Parku Wodnym Relax)
godz. 19.00 spektakl (Sala na Zapleczu)
ok. 22- 22.30 powrót do Świdwina


Czy jesteśmy kowalami swego losu, czy tylko pionkami w rozgrywkach bogów? Wolna wola kontra przeznaczenie. Kto może wiedzieć o tym lepiej niż Edyp? Całe życie uciekał od okrutnej przepowiedni, tylko po to by na koniec bezlitośnie się z nią skonfrontować.
Edyp i jego rodzina. W tym dramacie, przeniesieni we współczesne czasy. Jednak bez względu na okres i miejsce relacje pozostają takie same.
Rodzina skazana na zagładę dlatego, że tak chcą bogowie i kosmiczne klątwy, czy dlatego, że zepsucie drąży ich od wewnątrz? Zawikłane relacje, wiecznie niewyjaśnione i skrywane kłamstwa, frustracje i zależności. Igraszki bogów i igraszki ludzi. Kompleksy i depresje. W efekcie walka, grill z ociekającymi kiełbaskami i rodzinna terapia. Historia pewnej antycznej, a jednocześnie współczesnej rodziny, upadku jej moralności. Rzecz o  seksualności,  przeznaczeniu i wolnej woli.
Trzy Mojry snują nić życia. Jedna nawija ją na prządkę, druga nawleka na igłę, a trzecia przecina. Warto przyjrzeć się temu dążącemu do katharsis widowisku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz