niedziela, 24 stycznia 2016

Monodram Shirley Valentine w Koszalinie - 13.03.2016

Jesienią 2015 mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na przezabawną sztukę pt.  "Klimakterium ... i już" oraz "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał".  Tym razem proponujemy wspólny wyjazd do Koszalina na kolejny hit tej samej reżyserki, p. Elżbiety Jodłowskiej pt. "Shirley Valentine", który odbędzie się 13.03.2016 (niedziela). 
Mówiąc w wielkim skrócie - "Shirley Valentine" to monodram o tęskniącej za innym losem kurze domowej, w którą wcieliła się Małgorzata Gadecka- jedna z bohaterek "Klimakterium ... i już". Czy tytułowa Shirley zmieni coś w swoim życiu - zobaczcie Państwo sami!
Program wyjazdu, 13.03.2016, niedziela:

16.15 - wyjazd ze  Świdwina (parking przy basenie)
18.00 - 20.00 spektakl (Koszalin, Kino Kryterium)
Po spektaklu powrót do Świdwina, ok. 21.00/21.30


Organizator: CroDea Travel Grzegorz Zieliński

Zapisy: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778 lub  94 716 24 35
mail: biuro@crodea.pl

Zapisy przyjmujemy do 27.02.2016

Ilość miejsc ograniczona!

Koszt: 75 zł. / 1 os.

W cenie: bilet oraz przejazd autokarem

Oferta dla widzów dorosłych, mieszkańców Świdwina i okolic.

"Legendarny spektakl Willy'ego Russel'a, byłego fryzjera, który, podczas godzin spędzonych na wysłuchiwaniu zwierzeń podczas układania włosów, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy – jej tęsknot i pragnień – w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej.
Prawdziwy teatr z teatralną dekoracją, od dwudziestu lat grany przy pełnej widowni. Komedia i nostalgia, entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. Z Shirley łatwo się utożsamić – to kobieta, kiedyś z głową pełną marzeń o podróżach dookoła świata, teraz pełna lęku i niepewności. Mierzy się z najtrudniejszym   przeciwnikiem— samą  sobą— by odkryć czy potrafi porzucić dotychczasowe, ustabilizowane życie i spełnić swoje marzenia.
Przemiana, jaka zachodzi w bohaterce, pozwala przypomnieć sobie o własnych, nieraz bardzo głęboko zagrzebanych marzeniach i rozważyć ich wartość.
W tytułowej roli występuje doskonała aktorka chorzowskiego Teatru Rozrywki, gwiazda spektaklu „Klimakterium i już”, Małgorzata Gadecka. Spektakl, zagrany został w Chorzowie ponad 150 razy, dziś wznowiony w nowej reżyserii, Elżbiety Jodłowskiej,  aby ponownie dodawać kobietom otuchy.
Jodłowska doskonale wie, czego potrzeba kobietom. Po rewelacyjnym „Klimakterium i już” próbuje się w roli reżysera. Wyszedł spektakl tak samo apetyczny i pobudzający, doskonały dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!

Po jego obejrzeniu, podobnie jak po „Klimakterium i już”, kobiety nabierają odwagi by zmierzyć się z  własnym życiem, poszukać w nim czegoś nowego, a może nawet zacząć wszystko od początku."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz