piątek, 4 grudnia 2015

WYJAZD NA SPEKTAKL "MAYDAY" DO SZCZECINA

"Mayday" to hitowa sztuka Teatru Polskiego, grana na szczecińskiej scenie od 1999 r. Na każdym spektaklu jest sala wypełniona po brzegi widzami, a zakup biletów na weekendowe spektakle wiąże się z koniecznością dokonania rezerwacji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Po kilkunastu miesiącach "śledzenia" teatralnego repertuaru udało nam się w końcu zarezerwować bilety na sobotni spektakl i dawno zapowiadany wyjazd na tą sztukę jest już w naszej ofercie. Dlatego też z wielką przyjemnością zapraszamy mieszkańców Świdwina i okolic na wyjazd autokarem do szczecińskiego teatru w dniu 6.02.2016. aby wspólnie obejrzeć "Mayday".

Program:

6.02.2016 r.,  sobota

  •  13.00 - wyjazd ze Świdwina (parking przy basenie)
  • 16.00 - 18.00 spektakl "Mayday" w Teatrze Polskim w Szczecinie


Po spektaklu dajemy Wam czas wolny na wieczorny spacer po centrum Szczecina i możliwość odwiedzenia ulubionej kawiarni czy restauracji. W zależności od chęci uczestników wyjazdu będzie możliwość wcześniejszego zarezerwowania stolików w wybranym lokalu. Jesteśmy elastyczni na Wasze sugestie.
  • 20.00/20.30 - wyjazd ze Szczecina
  • ok. 22.00/22.30 przyjazd do Świdwina 

Koszt: 80 zł/ osoba

W przypadku emerytów lub studentów: 70 zł/os.
(obowiązuje stosowny dokument uprawniający do zniżki)

Cena zawiera: bilet na spektakl, przejazd autokarem, opieka pilota wycieczek.

Zapisy: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778 lub 94 716 24 35, mail: biuro@crodea.pl

Organizator: CroDea Travel Grzegorz ZielińskiUWAGA!    DOSTĘPNYCH JEST JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC! (wpis z 13.01.2016)

W pierwszej połowie lutego dzieci mają zimowe ferie, więc rodzice tym bardziej mogą pozwolić sobie na odrobinę relaksu i odpoczynku od rodzicielskich obowiązków! 
Nie zwlekaj zatem, zapisz się już teraz!"Mayday to historia pechowego taksówkarza-bigamisty, którego szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet przerywa niespodziewany wypadek. Następujące po nim lawinowo dziwne zbiegi okoliczności, omyłkowo zrozumiane przez bohaterów wypowiedzi i błędnie zinterpretowane przez nich wydarzenia doprowadzają do absurdalnego zawikłania sytuacji."


Zdjęcia zostały udostępnione przez Teatr Polski w Szczecinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz