czwartek, 18 grudnia 2014

Klimakterium 2 - wyjazd do Koszalina

"KLIMAKTERIUM 2, CZYLI MENOPAUZY SZAŁ" 5.03.2015 R. W KOSZALINIE!

Zapraszam na zorganizowany wyjazd do Koszalina do Kina Kryterium, w którym 5.03.2015 o godz. 20.30 odbędzie się spektakl pt. "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał". 

Szczegółowy program:
18.30 - zbiórka na parkingu przy Parku Wodnym Relax w Świdwinie
18.45 - wyjazd
20.30 - 22.45 - spektakl 
ok. 24.00 powrót do Świdwina 

Cena: 100 zł. / osoba
w cenie: bilet na spektakl (miejsce na parterze) oraz transport autokarem (ze Świdwina) 
Uwaga!
Godziny odjazdów autokarów:
autokar nr 1, 2, 3 - godz. 18.30
autokar nr 4 - godz. 18.40
auotokar nr 5 - godz. 18.50

Oferta skierowana jest dla osób dorosłych, mieszkańców Świdwina, Sławoborza i okolic.

Uwaga! Wszystkie bilety są już wyprzedane!
wpis z dnia 6.02.2015


Kontakt mailowy: joanna.zielinska@crodea.pl 
lub telefoniczny: kom.:  660 448 778
tel. stacjonarny: 94 716 24 35


Organizator: CroDea Joanna Zielińska (wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod nr 09/12 - sprawdź wpis tutaj Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników turystycznych


„Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek już nie młodych, ale jakże młodych. Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała być, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazują, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki "wyklęte wstały z poniżenia" i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficznie układy i ta niepowtarzalna energia, która występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium..i już", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego. Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna, pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.”W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:

Pamela: Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska/ Dorota Nowakowska

Malina: Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Elżbieta Panas

Zosia: Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/ Ludmiła Warzecha/ Katarzyna Kozak

Angela: Małgorzata Gadecka/ Renata Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz